Nejčastěji kladené dotazy

Jak časté budou mé návštěvy?

Poté, co absolvujete vstupní konzultaci a rozhodnete se programu účastnit, začnete docházet na pravidelní kontroly. Ze začátku budete docházet každý týden, poté se frekvence kontrol upraví podle dosahovaných výsledků. Vše samozřejmě závisí na konzultaci s naším specialistou. Na kontroly je nutné chodit proto, abychom mohli odhalit případné chyby ve stravování, ale hlavně kvůli podpoře a motivaci v hubnutí.

V čem je tato metoda jiná?

Unikátnost metody spočívá především v komplexní nutriční typologii, jejímž autorem je známý odborník na výživu RNDr. Pert Fořt, Csc. Ta kombinuje čínskou a tradiční indickou medicínu s metabolickými typologiemi. Na základě výsledků vstupní diagnostiky Vám naši odborníci vyberou tu nejvhodnější dietu na míru.

Co je potřeba dodržovat?

Individuální stravovací plán společně s konzultacemi s našimi odborníky Vám pomůže lehce dodržet to, co máte. A to především proto, že je vytvořen přímo pro Vás. Nebude tedy potřeba se s ničím stresovat.

Kolik mě hubnutí u vás bude stát?

První konzultace s odborníkem je nyní za akční cenu 200 Kč. Na této konzultaci se dozvíte vše potřebné o nutriční typologii, získáte vzorový jídelníček a také řadu individuálních tipů a rad přesně podle vašich potřeb a životního stylu. Pokud se rozhodnete, že služeb výživového poradce chcete využívat i do budoucnosti, budete se na každé další schůzce domlouvat přímo se svým poradcem.

Jaké výsledky mohu očekávat?

To záleží pouze a jenom na Vás, ale pokud budete dodržovat dietní plán a pohybové aktivity, máme ověřeno, že v průměru naši klienti zhubnou 0,5 – 1kg / týdně.

Budu jíst normálně?

Ovšem, pouze s mírnou úpravou množství. Na základě vyšetření Vám řekneme, která jídla jsou pro Vás vhodná ke snížení váhy a která ne. S naším jídelníčkem nebudete hladovět, ale budete moci jíst svá oblíbená jídla.

Je zapotřebí vyšetření krve?

Není, avšak vyšetření krve Vám velmi doporučujeme ještě před návrhem jídelníčku. Umožní našemu specialistovi sestavit tu nejvhodnější skladbu jídelníčku. Navíc díky rozsahu biochemického vyšetření krve Vás upozorní na případné problémy.

Jak vzdělaný je Váš personál?

Každý náš specialista je akreditovaný a celý personál absolvoval odborný kurs Nutriční typologie. Mnoho našich specialistů pracovalo dříve jako nutriční terapeuti, dietní sestry, případně přímo jako lékaři. Všichni naši zaměstnanci pravidelně prochází semináři, na kterých se jim věnují přední odborníci.


 • logo

  Poskytovatelem odborných nutričních a výživových konzultací a provozovatelem poboček je divize Svět zdraví společnosti SUNKINS a.s.

 • Hubnutí snadno

  • rady od výživových specialistů
  • vzorové jídelníčky
  • diagnostika lékařskými přístroji
  • osobní přístup našich poradců
  • Dietný plán
 • Kdo jsme?

  Poradíme vám, jak doopravdy a dlouhodobě zhubnout. Nabízíme konzultace, měření a analýzy a výživové poradenství pro lidi s nadváhou, problémy s metabolismem a pro všechny, kteří chtějí žít zdravě.